Pracując dzisiaj, kreujemy przyszłość

Firma Perlik Aluminium została założona w 1998 roku. Jej twórcy pokonując kolejne wyzwania, prowadzili firmę do stałej ekspansji na rynek aluminium.

Obecnie firma należy do grona liderów na rynku obróbki aluminium w Polsce. Perlik Aluminium opiera się na trzech filarach: szacunku do Klienta, dbaniu o pracownika i innowacyjności. Przez 18 lat istnienia na polskim rynku Perlik Aluminium nabrała bezcennego doświadczenia we współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Dzięki oddaniu pracowników jak i właścicieli firmy Perlik Aluminium jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Nasza zasada szacunku do kooperantów polega na bezwzględnym przestrzeganiu terminów oraz idealnej jakości procesów produkcyjnych od przyjęcia materiału do firmy po wysyłkę gotowego produktu.

Nadrzędną zasadą firmy jest dbałość o pracowników. To właśnie wydajna kadra pracownicza, usatysfakcjonowana swoją pracą jest gwarantem niezawodności i stabilności Perlik Aluminium.

Innowacyjność to najważniejsza, wyróżniająca nas spośród konkurencji, cecha firmy. Do każdego zlecenia produkcyjnego podchodzimy indywidualnie. To właśnie dzięki indywidualizmowi Perlik Aluminium jest w stanie zapewnić optymalną wydajność produkcji, przy zachowaniu nieskazitelnej jakości produktów.Innowacyjność firmy nie ogranicza się tylko do samych procesów obróbczych. Perlik Aluminium jest w stanie spełnić najróżniejsze żądania z zakresu pakowania, czyszczenia oraz zarządzania materiałem.

Wszystkie te cechy firmy zapewniają nam powodzenie w dążeniu do spełniania naszego głównego celu: przesuwania granic niemożliwego.